1

Temat: Replikacja Slony Windows XP

Witam.
Potrzebuję pomocy przy replikacji bazy, a ze względu żę dopiero zaczynam przygodę z Postgresem to prosze o wyrzumiałość.
Na chwilę obecną uruchomiłem servis Slony i dodałem do tego dwa serwery. Pod PgAdminem skonfigurowałem dla każdego węzła poustawiałem ścieżki. Ustawiłem kilka tabel do replikacji i dodałem subskrypcje. Jednakże tabele mi nie replikują się.
W PgAdminie gdy wejdę w statystyki na pozycji węzły pokazuje mi:
Węzeł 10 Roundtrip 00:00:11.511 Oczekujące potwierdzenia 813 Zaległy czas 02:14:12.492 Zdarzenie nr 7088 Komenda ENABLE_SUBSCRIPTION .

W momencie jak sprawdzam statystyki na kliencie to w polu Komenda widnieje napis  SYNC.

Proszę o jakieś wskazówki.

2

Odp: Replikacja Slony Windows XP

Już wszystko działa.

3

Odp: Replikacja Slony Windows XP

witam, mam postgres 8.3 z dwiema bazami, próbuję odpalić replikację Slony - mam prośbe o jakiś namiar, gdzie łopatologicznie jest opisana instalacja i konfiguracja tego pod XP. Chyba , że na forum mi ktos miły wytłumaczy smile

4

Odp: Replikacja Slony Windows XP

Próbujesz no i ...?
Dostajesz jakieś komunikaty błędu? Nic się nie replikuje?

5

Odp: Replikacja Slony Windows XP

spoko, na razie jestem totalnie zielony w temacie i szukam wiedzy, zainstalowałem slony, zarejestrowałem usługę i engine, wystartowałem usługę i co dalej ? Z poziomu PG admina powiniennem mieć mozliwość zrobienia czegokolwiek, czy wszystko muszę oskryptowac ?

6

Odp: Replikacja Slony Windows XP

7

Odp: Replikacja Slony Windows XP