1

Temat: cicha instalacja postgresql 8.3

Witam wszystkich.

Mam problem z instalatorem postgresql 8.3 pod windows przez plik msi-int (cicha instalacja). Próbuję wywołać plik instalatora (msi-int) z innego programu z odpowiednimi parametrami.

Gdzie indziej w sieci znalazłem informację, że jeśli podam parametr "SERVICEACCOUNT" lub "SUPERUSER" to instalator wyrzuci błąd instalacji i faktycznie u mnie ten błąd też występuje. Podobno  rozwiązaniem ma być wrzucenie parametrów do pliku *.bat ale to też nie działa. Czy ma kto może pomysł co jeszcze mozna zrobić, żeby cicha instalacja poszła?

Bład który dostaję to "No mapping between account names and security IDs was done." Dodam, że używam nazwy użytkownika o któej wiem, że nie istnieje jeszcze w systemie i że sprawdzałem, że wszystkie potrzebne parametry (wg dokumentacji) są ustalone.

Parametry których uzywam:
postgresql-8.3-int.msi /qb INTERNALLAUNCH=1 ADDLOCAL=server SERVICEDOMAIN="%COMPUTERNAME%" CREATESERVICEUSER=1 SERVICEACCOUNT="MyUser" SUPERUSER="MyUser" SERVICEPASSWORD="Qwertyui1@" SUPERPASSWORD="Qwertyui1@" BASEDIR="c:\Program Files\Postgres8.3" NOSHORTCUTS=1"

Dzięki z góry za pomoc.